Loading...
0,00 zł
0

O sklepie

Sklep powstał z myślą o graczach, którzy szukają łatwego i wygodnego sposobu zakupu nowych i używanych gier planszowych. Pragniemy zaznaczyć, że nie prowadzimy stałego skupu używanych gier. 

Współpracujemy z największymi hurtowniami w Polsce i staramy się zawsze dbać o dostępność towaru. Może się jednak zdarzyć, że jakaś przesyłka się opóźni  lub nawet nie dojdzie do sktutku z przyczyn od nas niezależnych. Takie sytuacje będą przez nas rekompensowane rabatami na kolejnej zakupy.

Szczegółowy regulamin sklepu znajduje się pod tym adresem: https://bazar-gier.pl/regulamin/. Prosimy zapoznać się z nim przed zrobieniem pierwszych zakupów. Nie ma tam nic szczególnego co prawda, jednak warto znać podstawowe zasady korzystania z naszego sklepu.

Płatności w sklepie obsługuje serwis Przelewy24. Drugą opcją jest przelew tradycyjny. Jeżeli zdecydują się Państwo na nią, daner do przelewu znajdują się poniżej.

Przesyłki rozwożą nam kurierzy firm Inpost, DPD, UPS, Geis (K-EX) i Poczty Polskie. Niedługo będziemy obsługiwać również paczkomaty.

Odbiór osobisty jest możliwy tylko po przedpłacie korzystając z jednej z wyżeh wymienionych opcji

Dane firmy:

"Geniu-Dev" Grzegorz Kopeć
ul. Łupaszki 9/3
30-198 Kraków

tel: 737172588

email: contact@bazar-gier.pl

Nr konta bankowego:
77 1870 1045 2078 1043 3881 0001